۰
آیفون تصویری تکنما

 آیفون های تصویری تکنما

آیفون تصویری تکنما سیستم های داخلی هستند که برای برقراری تماس از ورودی ساختمان استفاده می شوند تا بدون بازدید از تعامل بدنی با بازدید کنندگان ارتباط برقرار کنند و فقط در صورت تمایل با آن ها وارد تعامل شوید.

آیفون های تصویری علاوه بر اینکه امنیت خانه را افزایش می دهند ، هنگامی که با سیستم اتوماسیون خانگی ادغام می شوند از راحتی و کارایی بالایی نیز برخوردار هستند. اگر تلفن های درب تصویری دارای کنترل از راه دور باشند، شما می توانید حرکت های انجام شده را به راحت پیگیری کنید.

این محصولات معمولاً با سیستم های کنترل دسترسی ( Access Control Systems )  تلفیق می شود. این امر برای دسترسی به برخی کاربران مجاز با کمک کارت ها، حسگرهای اثر انگشت، صفحه کلید شماره پین ​​و بلوتوث است. این نوع از آیفون ها باید به اندازه کافی بالقوه باشند تا بتوانند با همه سیستم ها از جمله-سیستم های کنترل دسترسی، سیستم های اتوماسیون خانگی، سیستم های هشدار و غیره - ادغام شوند و ارتباط لازم را برقرار کنند.

آیفون های تصویری از عناصر خارجی و داخلی تشکیل شده اند. پنل بیرونی در کنار ورودی درب متشکل از میکروفون، قاب باران گیر، بلندگو، دوربین برای نمایش تصاویر و دکمه های فشار برای تماس نصب شده است. پنل داخلی کاربران را قادر می سازد بازدید کننده را ببینند، بدون هیچ گونه تعامل بدنی با آن ها صحبت کنند و در صورت تمایل اجازه ورود به آن ها را می دهند. این شامل یک مانیتور نمایشگر، میکروفون، گوشی و دکمه های فشار برای دسترسی به ورودی در صورت لزوم است.

 آیفون تصویری  

هنگام انتخاب این دسته از کالا ها به دنبال چه فاکتور هایی بگردیم؟

 

فاکتورهایی وجود دارد که باید در انتخاب سیستم های نظارت آیفون تصویری در نظر گرفت قبل از خرید Video Door Phone ، کاربران باید از دیجیتالی بودن آن اطمینان حاصل کنند. بسیار مهم است که دیجیتال باشد تا بتواند به سیستم های کنترل دسترسی و سیستم های اتوماسیون خانگی متصل کند. مهمترین ویژگی یک درب ویدئو دیجیتال تلفن فشرده سازی تصاویر ویدئویی و صوتی است. تلفن های درب دیجیتال برای ذخیره سازی آسان ، تصاویر را به حداقل طول پهنای باند فشرده می کنند. ویژگی ها و عملکردها باید در اولویت قرار بگیرند.

باید از مواد مقاوم ساخته شده باشند تا بتواند در برابر شرایط آب و هوایی شدید تا سطح خاصی از تخریب مقاومت کند. آنها باید 100٪ در برابر آب مقاوم باشند. لنز دوربین باید به خوبی محافظت شود . تلفن های درب ویدیویی عمدتا برای امنیت هستند بنابراین ویژگی هایی که از از بین رفتن جلوگیری می کنند یا هشدار می دهند مهم هستند.

دامنه دید دوربین ها ویژگی دیگری است که باید هنگام خرید تلفن درب ویدئویی در نظر بگیرید. هرچه عرض دوربین ها بیشتر باشند ، منطقه بیشتری را تحت پوشش قرار میدهد. همچنین نصب سیستم به آسانی باشد و در مورد سیستم های بی سیم به یاد داشته باشید که یک دفترچه راهنما معمولا داخل جعبه ها وجود دارد که حائض اهمیت است .

محصولاتی چون تلفن های درب ویدئویی بی سیم راحت تر از آیفون های معمولی هستند. کاربران این روزها تلفن های بی سیم را بیشتر از تلفن های معمولی ترجیح می دهند. نصب و استفاده از این فناوری ها یا اتصال به آن ها در صورت توانایی اتصال بی سیم آسان است. امروزه نبود سیم های اضافه مورد استقبال قرار گرفته است. به خصوص اگر قصد دارید فناوری های امنیتی خود را مخفی نگه دارید این محصول دقیقا مناسب شماست این فناوری به مردم اجازه می دهد از طریق امواج رادیویی ارتباط برقرار کنند.

اکثر این دستگاه ها مستقیماً خارج از جعبه کار می کنند و بر خلاف آیفون های آنالوگ احتیاجی به حرکت در منزل نیست. با فناوری وایرلس، حتی اگر در خانه هم نباشید می توانید درب ورودی خود را پاسخ دهید. وقتی کسی زنگ خانه را می زند، این دوربین عکاسی متصل به برنامه را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما فعال می کند و هم می توانید ببینید چه کسی زنگ خانه شما را زده است و هم از راه دور "پاسخ" می دهید و با بازدید کننده صحبت می کنید.

با توجه به اینکه کاربران خواستار ویژگی های هوشمندانه و تخصصی تلفن های درب ویدئویی هستند، ما می توانیم مدل های بیشتری را با ویژگی های جدید در چند سال آینده مشاهده کنیم.

برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع محصولات از طریق شماره تماس ۰۲۱۵۶۱۲۵۷۰۳ با ما در ارتباط باشید.

 

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.