۰
نمایندگی انحصاری سیم و کابل مشهد

شرکت  سيم و كابل مشهد در سال 1370 به ثبت رسيد و در ابتدا بيشتر تكيه بر توليد محصولات ساختماني داشت به طوري كه خيلي زود و با كسب مجوزهاي استاندارد607 و با روند رو به رشد كيفيت خود توانست در همان ابتدا سهم خود را در بازار به دست آورد. بعد از آن شركت با پياده سازي ISO 9002 و بر پايه الزامات آن به توليد محصولات تخصصي تر و مشتريان خاص روي آورد، به طوري كه با ورود به عرصه توليد كابل هاي مخابراتي توانست در آن زمان نقش عمده اي در پرو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژه هاي شركت مخابرات استانهاي بزرگ كشور از جمله تهران و خراسان و مازندران و ... داشته باشد.

افتخاری ديگر در صنعت سیم و کابل

در پی برگزاری چهاردهمین اجلاس سران و مدیران  معتبرترین شرکت ها و سازمانهای عالی رتبه ایرانی که در مرکز همایشهای سازمان صدا و سیما برگزار گردید با اهدا دو جایزه و نشان ملی برترین تولید کننده سیم و کابل در ایران و نشان زرین استقامت ملی در تولید صنایع سیم و کابل به مدیریت گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد از ایشان تقدیر و تشکر به عمل امد.

همایش کارآفرین برتر دی ماه 1393

 در پی برگزاری مراسم باشکوهی توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و با حضور استاندار محترم خراسان رضوی در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیمای مشهد سالن صبا مدیریت محترم عامل گروه کارخانجات سيم و کابل مشهد به عنوان کار آفرين برتر انتخاب و از ايشان با اهداء لوح یادبود و تنديس جشنواره تقدير به عمل آمد.

صادر کننده نمونه سيم کابل سال 1393

برگ زرينی ديگر بر افتخارات گروه کار خانجات سيم و کابل مشهد:

گروه کارخانجات سيم و کابل مشهد در دو سال پياپی به عنوان صادر کننده نمونه سيم و کابل انتخاب گرديد.

کارآفرين برتر

با توجه به بررسي های به عمل آمده از طرف اداره صنعت و معدن استان خراسان رضوی مديريت محترم گروه کارخانجات سيم و کابل مشهد به عنوان کارآفرين برتر سال 1393 برگزيده و لوح يادبود آن تقديم مديريت گرديد .

 

کسب عنوان مرکز تحقیق و توسعه برتر کشور 1395
در مراسم برگزاری جشنواره پژوهش و فناوری که توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت در مورخ 22/09/1395 در محل سالن همايشهای خليج فارس نمايشگاه بين المللی تهران با حضور مقام محترم وزارت صنعت ، معدن و تجارت جناب آقای مهندس نعمت زاده و آقای دکتر اسماعیلی رييس کمسیون پژوهش مجلس شورای اسلامی و آقای دکتر احمدی معاونت پژوهشی وزارت علوم ، تحقيقات و فناوری برگزار گرديد از مراکز تحقيق و توسعه برتر واحدهای صنعتی ، معدنی و پژوهشی کشور تقدير به عمل آمد .
در طی اين مراسم شرکت صنايع سيم و کابل مشهد به عنوان مراکز تحقيق و توسعه برتر (R&D) کشور معرفی و موفق به دريافت لوح تقدير گرديد .
اين موفقيت را به مديريت و پرسنل شرکت سيم و کابل و تمامی تلاشگران عرصه تحقيق و پژوهش صنعتی کشور تبريک عرض می نماييم .

صادر کننده نمونه سال 95

 در پی برگزاری مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استانی که با حضور استاندار محترم خراسان رضوی و ریاست محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار گردید از مدیریت محترم عامل گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد به عنوان صادر کننده نمونه استان با تقدیم لوح و تندیس تقدیر و تشکر به عمل آمد .کسب این افتخار را به تمامی تلاشگران عرصه صنعت و تجارت تبریک عرض مینماییم.

واحد نمونه سال 1395

 در پی برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد با شعار استانداردها ، اعتماد می سازند و با حضور مقامات مهم کشوری و استانی ( معاون محترم رییس جمهور ریاست محترم سازمان ملی استاندارد، استاندار محترم خراسان رضوی ، ریاست محترم اتاق بازرگانی خراسان رضوی ، ریاست محترم سازمان استاندارد خراسان رضوی) با تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی استان لوح و تندیس زرین برترین واحد نمونه استانی در سال ۱۳۹۵ به مدیریت محترم عامل گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد جناب آقای مهندس طغرایی اعطا گردید و همچنین لوح تقدیر مدیر کنترل کیفیت نمونه به اقای مهندس هاشم زاده مسئول کنترل کیفیت شرکت سیم و کابل مشهد اعطا شد .این افتخار بزرگ را به تمامی تلاشگران صنعت کشور تبریک میگوییم .

برگزاری اجلاس خانه ايده آل ، ساخت ايران و کسب افتخار گروه کارخانجات سيم و کابل مشهدبه همت دبيرخانه توسعه صنايع ملی ايران و با همکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی  (اجلاس خانه ایده آل ، ساخت ايران) با هدف حمايت از توليد ملی و معرفی برترين توليدکنندگان  در تاريخ 11 خرداد 1395 در مرکز همايشهای بین المللی سازمان صدا و سيما جمهوری اسلامی ایران تهران برگزار گرديد . گروه کارخانجات سيم و کابل مشهد بنابر تلاش و توانمنديهای ارزشمند و و جلب رضايت مشتريان در اين اجلاس مفتخر به دريافت سه جايزه ملی و بين المللی گرديد .

محصولات شرکت سیم و کابل مشهد

  1. سیم افشان
  2. کابل کواکسیال و فرکانس رادیویی
  3. سیم و کابل مخابراتی
  4. سیم و کابل های تخت

فروشگاه توسن الکتریک نماینده کارخانه سیم و کابل مشهد

فروشگاه توسن الکتریک یکی از نمایندگان کارخانه سیم و کابل مشهد می باشد که در استان تهران، شهرستان اسلامشهر در حال فعالیت است. توسن الکتریک تمامی محصولات برند سیم و کابل مشهد را در فروشگاه خود به فروش می رساند. این فروشگاه با سابقه ی سی ساله ی خود در فروش لوازم برقی و الکتریکی توانسته مشتریان بسیاری را برای خود جذب کند. توسن الکتریک می توانید تمامی اجناس خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به دست مشتریان خود برساند.

برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع محصولات از طریق شماره تماس ۰۲۱۵۶۱۲۵۷۰۳ با مدر ارتباط باشید.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.