۰
همه چیز در خصوص چراغ های سقفی سنسوردار

در قدم اول پیش از تهیه چراغ های سقفی سنسور دار طیف لامپ های سقفی کالا برق باجلانی را متناسب با نیازهای فضای باز خود بررسی کنید!

فضای بیرونی منزل یا ویلا خود را با طیف وسیعی از لامپ های سقفی خود تغییر شکل دهید تا احساس گرما و احساس دنج را ایجاد کنید، از چراغ های سقفی به شکل گرد و مربع گرفته تا چراغ های سقفی داخلی LED و حسگر حرکت ، پیش بروید و فضای بیرونی خود را به بهترین نحو مدیریت کنید!

چراغ های سقفی در فضای باز

چراغ سقفی در فضای باز برای مکان های بیرونی که می خواهید یک لامپ فلاش شده حداقل فضای را اشغال کند ، مناسب است. از طیف گسترده ای از لامپ های سقفی در فضای باز مناسب برای تراس، بالکن یا به سادگی به عنوان یک روشنایی امنیتی برای درب جلو یا عقب انتخاب کنید. از چراغ های سقفی LED گرفته تا چراغ های امنیتی حرکتی تا نور افکن های فرو رفته و موارد دیگر!

چراغ های سقفی در فضای باز شیک و در عین حال کاربردی!

انواع چراغ های سقفی در فضای باز از سبک های مختلف تا عملکردهای مختلف در دسترس هستند، هرچه برای نیازهای شما مناسب باشد مطمئناً آن را با جستجو کلمه چراغ داخل سایت پیدا خواهید کرد! طیف گسترده ای از چراغ های سقفی در فضای باز با سنسور حرکت و پنل های خورشیدی برای کمک به شما در هنگام تاریکی، کاملاً به درب ورودی و سنسور مادون قرمز ایده آل خود در صورت نیاز به کمی نور می رسند! در مورد برخی از چراغ های سقف شیک و مدرن در فضای باز، ایده آل متناسب با دکوراسیون شما، چطور؟ ما طیف وسیعی از چراغ های سقفی را داریم که برای روشن نگه داشتن آن در ساعات تاریک شب با طول عمر مناسب بسیار مناسب است. به غیر از لامپ های سقفی فلاش، نورافکن های LED مدرن و شیک را انتخاب کنید که به دلیل داشتن منابع نور LED داخلی، کیفیت عالی نور و همچنین سال ها عملکرد را برای شما فراهم می کند.

 چرا آن را با چراغ های دیواری بیرونی و نورافکن های خورشیدی باغ جفت نکنید تا نور و فضای بیشتری را برای فضای بیرون خود ایجاد کنید. با محفظه های مقاوم در برابر آب و هوا و ضد آب ، بسیاری از لامپ های سقف در فضای باز وجود دارد که از IP44s-IP67 بسته به جایی که می خواهید لامپ سقفی خود را نصب کنید، وجود دارد.

برای یافتن چراغ سقفی ایده آل در فضای باز به کمک نیاز دارید؟

اجازه دهید کالا برق باجلانی به شما کمک کند در فروشگاه اینترنتی توسن الکتریک انتخاب زیادی از لامپ های سقفی در فضای باز پیدا خواهید کرد، بنابراین انتخاب صحیح و مناسب برای نیازهای شما می تواند کمی مشکل را ثابت کند. برای کمک و ارائه اطلاعات مربوطه به شما، از طریق شماره تماس های درج شده در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا سوال های خود را ارسال کنید و پاسخ شخصی دریافت کنید. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره هستید می توانید با ما از طریق فرم داخل سایت یا ایمیل (برای کمک به شما در یافتن نور ایده آل) با ما در ارتباط باشید!

از انواع لامپ های سقفی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  1. لامپ سقفی روکار پارس شعاع توس
  2. لامپ سقفی تو کار پارس شعاع توس
  3. لامپ سقفی تو کار پارس شعاع تابا

 

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.